Avon, może któraś z was by chciała? :)

Avon, może któraś z was by chciała? :)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dzisiaj wpis na szybko bo nawet nie bardzo mam wenę. Na wstępie tylko powiem wam że pracy nadal niestety nie mam, CV wysyłam, ale znaleźć coś w zawodzie jest naprawdę ciężko, mam nadzieję że na dniach coś się zmieni w tym temacie, ale to zobaczymy co z tego wyjdzie, czas pokaże jak to się mówi :)

No to teraz zaczynamy… Jak wiecie jestem konsultantką firmy AVON już od hm… jakiś 6 lat :) A od niedawna bo nawet nie od miesiąca jestem też Liderem i tworzę swój zespół – w sensie zbieram pod siebie nowe konsultantki oraz liderów. Jak dla mnie mega fajna sprawa, współpracuję z różnymi ludźmi, wielu poznaje nowych, do tego ostatnio swoje kosmetyki mam praktycznie za darmo, bo tak mi fajnie idzie.

Więc tu moja sprawa do was! Czy ktoś z was chciałby taką konsultantką lub konsultantem zostać? Prawda jest taka że nawet nie musimy się spotkać, wystarczy komunikator albo telefon i wszystko można załatwić na odległość. Do tego są fajne promocje przy wyrobieniu progów sprzedażowych, jak i co najważniejsze… nawet jak zamawiasz coś tylko dla siebie to i tak masz kosmetyki z rabatem :) Może znajdę tu kogoś takiego? :D

logo-avon