Facebookowe wsparcie dla Francji…

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Od razu mówię  iż w tej notce wyrażam tylko swoje zdanie i wyobrażenia w tym, że temacie. Nie daj boże nich nikt nie myśli, że na pewno tak się dzieje. Piszę to od razu, gdyż mój pogląd bardzo nie podobał się Lubemu, o czym oczywiście mnie poinformował.

Na obecną chwilę prawie każdy z nas posiada facebooka i wie co się na nim dzieje, więc oczywiście przepływ informacji jest. Co dzieje się we Francji każdy z nas wie, czy to z facebooka, telewizji czy gazet, ale wie, więc jest tak jak być powinno. Oczywiście zgadzam się że to co stało się we Francji jest tragedią i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości, jest to przerażające, zatrważające i w ogóle tragiczne, ale to co się dzieje na facebooku jest farsą.

Wybaczcie ale jak ludziom we Francji ma pomóc dodanie sobie ich flagi do naszego profilowego zdjęcia? Wsparcie, wsparciem ja rozumiem… ale jak to ma ich wesprzeć? Większość z nas, nie tylko Polaków ale i ludzi innych narodowości ma znajomych w swoim kraju, nieliczni z nas mają znajomych w innych krajach, nie mówiąc już o tym żeby było ich kilku. W związku z czym niewielu Francuzów wie, że w ogóle zdjęcia profilowe są zmieniane w innych krajach.

Mnie oczywiście najbardziej zaskakuje to jakim cudem zmiana zdjęcia profilowego miałaby pomóc przeżyć im tę katastrofę. Wsparcie?! Przepraszam bardzo, ale jakie kurwa wsparcie, no bez jaj… W czym to ma niby pomóc? Gdyby coś takie stało się w moim kraju to ani trochę nie obchodziłoby mnie to, że ktoś dodaje sobie flagę do zdjęcia profilowego… no litości.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?